ALLIANZ JUNIOR FOOTBALL CAMP MALAYSIA 2018

AKADEMI BOLASEPAK FELDA UNITED

AKADEMI BOLASEPAK FELDA UNITED

WIRA SEMENYIH SCFC

WIRA SEMENYIH SCFC

CIMB-YFA BINTANG MUDA

CIMB-YFA BINTANG MUDA

KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED

KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED

FIXTURES & RESULTS

MATCH WEEK 1

24 MAR 2018

MATCH WEEK 2

31 MAR 2018

MATCH WEEK 3

7 APR 2018

MATCH WEEK 4

14 APR 2018

MATCH WEEK 5

01 MAY 2018

GROUP A

No.MatchResultsField
1 CIMB-YFA BINTANG MUDA vs OMBAK FC2 - 0A
2 PETALING JAYA SELATAN FC vs FIRST ELEVEN FC1 - 2D
3 PERMATA MUDA FC vs KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED1 - 2A
4 YOUNG GUNS vs PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFA)0 - 1D
5 OMBAK FC vs PETALING JAYA SELATAN FC0 - 1A
6 FIRST ELEVEN FC vs CIMB-YFA BINTANG MUDA1 - 6D
7 PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFA) vs PERMATA MUDA FC1 - 3A
8 KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED vs YOUNG GUNS5 - 1D

GROUP B

No.MatchResultsField
1 WIRA SEMENYIH SCFC vs EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY5 - 1C
2 KL WEDNESDAY FC vs KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI1 - 6E
3 ARMADA BELIA PANDAN vs AB FELDA UNITED0 - 1C
4 NADI SEMENYIH PUTRA vs AB MBPJ0 - 1E
5 EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY vs KL WEDNESDAY FC4 - 0C
6 KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI vs WIRA SEMENYIH SCFC0 - 3E
7 AB MBPJ vs ARMADA BELIA PANDAN2 - 2C
8 AB FELDA UNITED vs NADI SEMENYIH PUTRA1 - 0E

GROUP A

No.MatchResultsField
1 PETALING JAYA SELATAN FC vs CIMB-YFA BINTANG MUDA0 - 6C
2 KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED vs PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFA)2 - 0E
3 YOUNG GUNS vs FIRST ELEVEN FC2 - 3E
4 PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFA) vs PETALING JAYA SELATAN FC1 - 1C
5 CIMB-YFA BINTANG MUDA vs KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED4 - 4E
6 FIRST ELEVEN FC vs PERMATA MUDA FC1 - 3C
7 OMBAK FC vs YOUNG GUNS9 - 1E

GROUP B

No.MatchResultsField
1 KL WEDNESDAY FC vs WIRA SEMENYIH SCFC0 - 8A
2 AB FELDA UNITED vs AB MBPJ2 - 1D
3 ARMADA BELIA PANDAN vs EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY0 - 2A
4 NADI SEMENYIH PUTRA vs KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI2 - 2D
5 AB MBPJ vs KL WEDNESDAY FC6 - 1A
6 WIRA SEMENYIH SCFC vs AB FELDA UNITED1 - 1D
7 KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI vs ARMADA BELIA PANDAN3 - 1A
8 EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY vs NADI SEMENYIH PUTRA2 - 2D

GROUP A

No.MatchResultsField
1 OMBAK FC vs KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED2 - 2A
2 FIRST ELEVEN FC vs PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFA)2 - 0D
3 PETALING JAYA SELATAN FC vs PERMATA MUDA FC0 - 4A
4 CIMB-YFA BINTANG MUDA vs YOUNG GUNS8 - 0D
5 KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED vs FIRST ELEVEN FC3 - 1A
6 PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFA) vs OMBAK FC0 - 3D
7 PERMATA MUDA FC vs CIMB-YFA BINTANG MUDA0 - 2A
8 YOUNG GUNS vs PETALING JAYA SELATAN FC1 - 0D

GROUP B

No.MatchResultsField
1 EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY vs AB FELDA UNITED1 - 1C
2 KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI vs AB MBPJ1 - 0E
3 KL WEDNESDAY FC vs ARMADA BELIA PANDAN0 - 9C
4 WIRA SEMENYIH SCFC vs NADI SEMENYIH PUTRA1 - 0E
5 AB FELDA UNITED vs KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI3 - 0C
6 AB MBPJ vs EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY3 - 1E
7 ARMADA BELIA PANDAN vs WIRA SEMENYIH SCFC0 - 8C
8 NADI SEMENYIH PUTRA vs KL WEDNESDAY FC8 - 1E

GROUP A

No.MatchResultsField
1 FIRST ELEVEN FC vs OMBAK FC0 - 4C
2 PERMATA MUDA FC vs YOUNG GUNS0 - 0E
3 PETALING JAYA SELATAN FC vs KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED0 - 2C
4 CIMB-YFA BINTANG MUDA vs PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFA)4 - 1E
5 PERMATA MUDA FC vs OMBAK FC0 - 2C

GROUP B

No.MatchResultsField
1 KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI vs EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY0 - 0A
2 ARMADA BELIA PANDAN vs NADI SEMENYIH PUTRA1 - 3D
3 KL WEDNESDAY FC vs AB FELDA UNITED1 - 5A
4 WIRA SEMENYIH SCFC vs AB MBPJ4 - 1D

SEMI-FINALS

No.MatchResultsField
1 CIMB-YFA BINTANG MUDA vs AB FELDA UNITED0 - 1A
2 WIRA SEMENYIH SCFC vs KS GLENMARIE UNITED5 - 1C

3RD & 4TH PLACING MATCH

No.MatchResultsField
1 CIMB-YFA BINTANG MUDA vs KS GLENMARIE UNITED8 - 0PADANG A, UKM

FINAL

No.MatchResultsField
1 AB FELDA UNITED vs WIRA SEMENYIH SCFC2 - 0STADIUM UKM

LEAGUE TABLE

GROUP A

PosTeamPWDLGFGAGDPTS
1CIMB-YFA BINTANG MUDA76103262619
2KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED75202091117
3OMBAK FC74122061413
4PERMATA MUDA FC7313118310
5FIRST ELEVEN FC73041019-99
6PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFA)7115415-114
7PETALING JAYA SELATAN FC7115316-134
8YOUNG GUNS7115526-214

GROUP B

PosTeamPWDLGFGAGDPTS
1WIRA SEMENYIH SCFC76103032719
2AB FELDA UNITED75201441017
3KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI73221210211
4AB MBPJ73131411310
5EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY7232111109
6NADI SEMENYIH PUTRA722315968
7ARMADA BELIA PANDAN71151319-64
8KL WEDNESDAY FC7007446-420

Muhammad Ashriq Izzat Bin Mazlan

Muhammad Adiz Danial Bin Dalimi

Muhammad Azman Bin Rasul

Mohd Danish Haikal Bin Haili

Muhammad Aziq Fitri Bin Mohd Jefry

Ahmad Azim Ariq Bin Ahmad Aknul

Muhmmad Azeem Farhan Bin FazisIs Kandar

Hafizuddin Bin Mohd Ismail

Nurnbil Bin Nasrun

Muhammad Izhan Bn Nor Alizan

Shahrul Hakimi B.Samsuddin

Muhammad Lukman Hakim Bin Mohd Azli

Eisanraj A L K.Maniarasan

Afdhal B.Shahryll Nizam

Kumaran A L Raman

Muhammad Amirul Bin Sudirman

Muhammad Hafiz Izzudin Bin Az Har

MEET THE CHALLENGERS

Allianz Junior Football Camp Malaysia League 2018

AB FELDA UNITED

AB MBPJ

ARMADA BELIA PANDAN

CIMB YFA BINTANG MUDA

EAGLE PREMIER FOOTBALL ACADEMY

First Eleven FC

KELAB BOLASEPAK JUNIOR BANGI

KELAB SUKAN GLENMARIE UNITED

KL WEDNESDAY FC

NADI SEMENYIH PUTRA

OMBAK FC

PERMATA MUDA FC

PETALING JAYA SELATAN FC

PROFICIENT FOOTBALL CLUB (PFC)

WIRA SEMENYIH SCFC